Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych

Sprzątanie hal Poznań i okolice

Obiekty przemysłowe typu hale produkcyjne i magazynowe, warsztaty, przechowalnie należą do specyficznej grupy budynków, które wymagają specjalnego, profesjonalnego czyszczenia z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu, a także skutecznych preparatów myjących.

Perfect Clean proponuje kompleksowe usługi związane z myciem i sprzątaniem tego typu obiektów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

man in black pants and black jacket standing on black and red fork lift

Maszynowe mycie posadzki

Podłogi w obiektach przemysłowych są narażone na różne, trudne do usunięcia zabrudzenia. Maszynowe czyszczenie posadzek betonowych najlepiej sprawdza się w tego typu obiektach wielkopowierzchniowych.

Regularne mycie podłoża przemysłowego pozwala nie tylko utrzymać je dłużej w czystości i dobrym stanie technicznym, ale również zmniejsza koszty związane z jego konserwacją w przyszłości.

Używamy detergentów, które usuwają nawet najtrudniejsze zabrudzenia. W ten sposób podłoga pozbawiona jest plam lub innych śladów.

Ozonowanie (dezynfekcja)

To rozwiązanie jest idealne dla firm, zakładów, instytucji, czy sklepów, którym zależy na zapewnieniu zarówno odwiedzającym ich klientom jak i swoim pracownikom optymalnych i w pełni bezpiecznych warunków.

Ozonowanie pomieszczeń jest szybkim i skutecznym sposobem na pozbycie się bakterii, wirusów, grzybów, a także nieprzyjemnych zapachów z powietrza. Wykorzystanie ozonu pozwala na przeprowadzenie dezynfekcji każdego pomieszczenia.

Korzystamy z nowoczesnej metody polegającej na rozpyleniu preparatu biodegradowalnego w postaci zimnej mgły. Metoda jest bezpieczna dla wszelkiego rodzaju urządzeń.