Kompleksowe sprzątanie biur

Sprzątanie biur Poznań i okolice

Prowadząc firmę, musisz zadbać o utrzymywanie czystości wszystkich pomieszczeń socjalno - biurowych na terenie prowadzonej działalności.

Najbardziej korzystnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie nawiązanie trwałej współpracy z profesjonalistami, którzy stale będą zajmować się myciem podłóg, sprzątaniem biurek, czyszczeniem mebli w sali konferencyjnej oraz utrzymywaniem w czystości wszystkich elementów wyposażenia a także zapewnieniem czystości pomieszczeń sanitarnych.

Sprawdź ofertę specjalistów z Poznania.

Czyszczenie wykładzin biurowych

Wykładziny dywanowe to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla firm. Stanowią bardzo bezpieczną i przyczepną nawierzchnię doskonale nadającą się do biura.

Dzięki doświadczeniu, wykorzystaniu odpowiednich technik, a także zaawansowanych technologicznie urządzeń i skutecznych środków piorących sprawimy, że każda wykładzina a co za tym idzie biuro będzie wyglądało perfekcyjnie

Mycie okien i przeszkleń

Na zlecenie Kontrahentów, zajmujemy się utrzymaniem czystości w obiektach biurowych, handlowych, magazynowych a także przemysłowych.

Elementem tego typu zadań jest między innymi mycie okien i przeszkleń.

Poza klasycznym myciem okien bądź rozmaitych przeszkleń proponujemy ich czyszczenie wodą dejonizowaną. Korzystanie z takiej wody sprawia, że na szybach nie zostają żadne smugi. Wynika to z tego, że w jej składzie nie ma chemicznych detergentów. To doskonałe, wydajne i bezpieczne dla środowiska rozwiązanie.

utility man standing in scissor platform cleaning glass window