Pozostałe usługi

Prace remontowe i naprawcze

W ramach naszej działalności świadczymy także usługi remontowo - naprawcze.

Zakres wykonywanych przez nas usług remontowych jest niezwykle szeroki, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać generalny remont, ale też możemy odświeżyć wnętrze, przeprowadzić prace naprawcze i montażowe. Współpraca z naszą firmą pozwoli zaoszczędzić cenny czas. Można nam w całości powierzyć wykończenie wnętrza w zakresie odpowiadającym potrzebom.

Świadczymy także pilne usługi naprawcze, konserwacyjne w zakresie robót instalacyjnych wod-kan i co.).

Sprzątanie pobudowlane

Sprzątanie po budowie to czasochłonne zadanie. Dlatego wszystkim tym, którym zależy na szybkim pozbyciu się bałaganu po pracach budowlanych lub remontowych oferujemy szeroki zakres usług sprzątania. Zajmiemy się usunięciem pozostałości niewykorzystanych materiałów budowlanych, a także dokładnym odkurzeniem całości remontowanych pomieszczeń, czyszczeniem posadzek oraz myciem okien. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz użyciu profesjonalnego sprzętu, sprzątanie po budowie nie zajmuje nam wiele czasu. Posiadamy dużą wiedzę na temat stosowania odpowiednich środków chemicznych do czyszczonych powierzchni, dzięki czemu nie tylko sprawnie usuniemy zabrudzenia, ale przede wszystkim nie niszczymy czyszczonej powierzchni.

Dozorstwo - opieka nad obiektami

Świadczymy także usługi polegające na stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej obiektów.

Opieka nad obiektami może odbywać się w wielu wariantach także w celu ustalenia warunków i szczegółów prosimy o kontakt.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań aby bez względu na wielkość i rodzaj kontraktu każdy klient traktowany był z jak największą dbałością i profesjonalizmem, a nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego z nich skutkuje najwyższym poziomem usług ochrony.